Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
27.50 €

keyword.

50 ML 055

Sasia

Apliko

Një hidratues xhel për forcimin e energjisë i formuluar për të ndihmuar në zgjimin e lëkurës së lodhur, të lodhur dhe pa lagështi me një hidratim 72-orësh. Pa vaj dhe pa silikon. 72 orë orë hidratim pa vaj pasi përmirëson shkëlqimin natyral të lëkurës për një pamje të zgjuar. Kafeina që rrit energjinë nga kafeja dhe Ginseng-u ndihmon në rifreskimin dhe rigjallërimin, ndërsa Teknologjia Hydra-Hug helps ndihmon në mbylljen dhe mirëmbajtjen e lagështisë së qëndrueshme dhe të shëndetshme. Përzierja vajore esenciale e Grejpfrut, Limon & Mint natyrisht forcon shqisat.

Brand ORIGINS
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum