Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
25.60 €

keyword.

453

Sasia

Apliko

Riktheni shkëlqimin në vetëm 10 minuta!Ndihmon në rikthimin e dukshëm edhe për lëkurën më të thatë në çast.Lëkura ndihet e re dhe e hidratuar në mënyrë të qetë. 100% vegan dhe me paketime të riciklueshme.

Brand ORIGINS
Ngjyra 453
Fytyra N/A
Forum