Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
57.20 €

Ngjyra

02 IVORY

Sasia

Apliko

Serum i përqendruar anti-plakje për trup që forcon dukshëm, zbut dhe hidraton intensivisht lëkurën. Formuluar me ekstrakte natyrore bimore të Water Lily dhe Christophine, ky serum trupi që synon rrudhat lë ndjesi të butë dhe rrezatuese. Acidet e butë ta lulëzimit të lules Hibiscus zbutin vrazhdësinë në mënyrë të dukshme madje edhe të strukturës dhe tonit të lëkurës. Formula e mëndafshtë thithet menjëherë dhe ushqen gjatë gjithë ditës dhe natës.

Brand CLARINS
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Group Id A-023144
Forum