Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
27.10 € 54.20 €

Ngjyra

350 BISQUE

Sasia

Apliko

Vaj për formësimin e trupit, i formuluar me ekstrakte bimore 100%, krijon një ndjenjë totale të mirëqenies. Një përzierje aromatike e vajrave thelbësorë - përfshirë Geranium, Mint dhe Rosemary - dukshëm ngurtëson, tonifikon dhe përmirëson elasticitetin, duke zvogëluar shfaqjen e strijave të shkaktuara nga shtatzënia dhe humbja e peshës. Vaji i lajthisë, i pasur me Omega 9 dhe Vitamina E, bllokohet nga lagështia për të zbutur lëkurën nga shpatullat deri te këmbët.

Brand CLARINS
Ngjyra 350 BISQUE
Fytyra N/A
Forum