Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
20.30 €

Ngjyra

01
02
03
04
05
06

Sasia

Apliko

Milky Mousse Lips kanë një efekt të lyer që menjëherë mbush ngjyrat e buzëve dhe i përqafon ato me një përfundim saten të butë, të bukur dhe kadifeje. Ka një strukturë të lehtë, të ajrosur dhe freskuese që është si një re kremoze që noton në buzët tuaja.

Brand CLARINS
Ngjyra 01
Fytyra N/A
Forum