Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
188.80 €

keyword.

02 IVORY

Sasia

Apliko

Ky vaj me dy faza, ngop lëkurën me hidratim. Lëkura e butë dhe ultra e lëmuar shkëlqen me tejdukshmëri dhe shkëlqim që kthen kokat pèrreth. Kolagjeni natyror i lëkurës dhe qëndrueshmëria e përgjithshme përmirësohen, duke ndihmuar në zbutjen e pamjes së linjave dhe rrudhave që shfaqen.

Brand LA MER
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Group Id A-024343
Forum