Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
120.30 €

keyword.

02 IVORY

Sasia

Apliko

Ky pastrues i lehtë, i freskët, i frymëzuar nga deti largon papastërtitë dhe mikro-emulgjon grimin e papërshkueshme nga uji. Lëkura duket e freskët, e qetësuar dhe e pastruar thellë.

Brand LA MER
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Group Id A-024351
Forum