Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
24.60 €

keyword.

200 ML NUDE MODEL

Sasia

Apliko

Uji freskues pastrues mikellar është formuluar me pastërtinë e bimëve alpine dhe sfera pastruese mikroskopike që heqin grimin e lehtë, papastërtitë dhe ndotësit duke ruajtur një ekuilibër të shëndetshëm të mikrobiotës së lëkurës për ta lënë lëkurën menjëherë të butë dhe të pastër, të gjitha në një hap të vetëm. Dyshja e dy ekstrakteve organike të bimëve alpine organike Golden Gentian dhe Lemon Balm - përbëjnë kompleksin tonë ekskluziv të butë për të qetësuar dhe zbutur lëkurën, dhe burohen me përgjegjësi nga Le Domaine Clarins - laboratori dhe ferma jonë në ajër të hapur e vendosur në Alpet Franceze .

Brand CLARINS
Ngjyra NUDE MODEL
Fytyra N/A
Group Id A-024484
Forum