Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
7.60 €

Madhësia

100 ML 453

Sasia

Apliko

Përbërësit natyrorë, aktivë përfshirë Aloe dhe Pantnoli punojnë për t'i mbajtur flokët të lagur dhe të shëndetshëm.Rrëshinat inovative ndihmojnë për të mbajtur çdo stil në vend.Ideale për të marrë ndarje të kontrolluar, për pamje të sapozgjuar, efekt natyral.

Brand HD LIFE STYLE
Ngjyra 453
Fytyra N/A
Forum