Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
6.10 €

keyword.

02 IVORY

Sasia

Apliko

Përmban vaj argan, maracuja, marula dhe kamellia. Qëndrueshmëria gjatë gjithë ditës lehtë për t’u hequr. Dermatolog i testuar

Brand RIMMEL
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum