Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
8.30 €

Madhësia

220 ML 453

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Krijon pamjen e përsosur të flokëve si në plazh. Jep trashësi dhe vëllim të flokëve, ndërsa Pantenoli dhe proteinat e grurit mbrojnë flokët nga tharja.

Brand HD LIFE STYLE
Ngjyra 453
Fytyra N/A
Forum