Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
4.80 € 16.00 €

Madhësia

220 ML 453

Sasia

Apliko

Përforcues i vitaminave. Llak ultra i lehtë me efekt super shkëlqyes që nuk i lë flokët me vaj ose të lagur.

Brand HD LIFE STYLE
Ngjyra 453
Fytyra N/A
Forum