Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
326.40 €

keyword.

350 BISQUE

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Një bashkim i rëndësishëm i serumit riparues dhe kremit hidratues, i mbushur me mbi 50 përbërës, duke përfshirë gurët e çmuar të Turmalinës së Zezë, perlat e Detit të Jugut dhe ari të rafinuar 24K.Rezultatet janë të thella. Teknologjitë multi-patentuar të ngritjes së konturit ndihmojnë lëkurën të rris kolagjenin natyror, në mënyrë që konturet të duken më të reja, të ndjehen më të forta, të ridimensionuara.

Brand ESTEE LAUDER
Ngjyra 350 BISQUE
Fytyra N/A
Group Id A-004027
Forum