Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
48.16 € 68.80 €

keyword.

50 ML 140 PORCELAIN

Sasia

Apliko

Formula e saj krem për xhel e pasuruar me Ekstraktin e Farës Moringa, Ekstraktin e Rozës dhe Ekstraktin e Rrënjës Peony është intensivisht hidratues dhe qetësues.Ai promovon një pamje të përmirësuar të lëkurës edhe të thatë, të ndjeshme, kështu që lihet të duket më rrezatuese dhe e hidratuar.

Brand LANCOME
Ngjyra 140 PORCELAIN
Fytyra N/A
Forum