Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
19.00 €

Ngjyra

01 DARK BROWN
02 LIGHT BROWN
03 SOFT BLONDE

Sasia

Apliko

Laps për vetulla me fund të dyfishtë me një furçë spirale të butë për të formuar, përcaktuar dhe zbutur vetullat

Brand CLARINS
Ngjyra 01 DARK BROWN
Fytyra N/A
Forum