Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
31.90 €

keyword.

NUDE MODEL

Sasia

Apliko

Ky produkt heq me lehtësi grimin e rëndë ose rezistent ndaj ujit — pa lënë pas një tepricë vaji për një çehre të freskët dhe të pastër. Ai përmban një sërë përbërësish për të përmirësuar regjimin e kujdesit për lëkurën tuaj: vajra të paqëndruar ultra të shkëlqyeshëm për të hequr grimin, uji i trëndafilit dhe lulediellit për të rehatuar, zbutur dhe hidratuar lëkurën delikate përreth syve, dhe proteinat e sojës për të ndihmuar në mbrojtjen e qerpikëve.

Brand CLARINS
Ngjyra NUDE MODEL
Fytyra N/A
Group Id A-007504
Forum