Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
49.90 € 71.00 €

Madhësia

30ML 055
50ML 055
90ML 055

Sasia

Apliko

Lacoste Pour Femme Eau de Parfum është një aromë klasike femërore. Piper i kuq pikant, i kombinuar me një jasemin shumë femëror, krijon një aromë elegante që i jep ekuilibrin dhe thellësinë muskut prej kadifeje dhe tonet prej druri.

Brand LACOSTE
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum