Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
46.90 €

keyword.

055

Sasia

Apliko

Multi-Active Eye Reviver zbut pamjen e linjave të imëta dhe përmirëson shenjat e dukshme të lodhjes. E pasuruar me pigmente ndriçuese, menjëherë ndriçon konturet e syve. Aplikimi ultra i ftohtë i majes cyro-metalike në konturin e syve rrit qarkullimin e gjakut për të ndihmuar në uljen e pamjes së lodhur dhe rrathëve të errët.

Brand CLARINS
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum