Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
39.38 € 56.25 €

keyword.

055

Sasia

Apliko

Një serum i fuqishëm, kundër njollave të errëta, që ndriçon dhe hidraton deri në 48 orë — lëkura duket rrezatuese, e qartësuar bukur dhe me shkëlqim. E ardhmja duket e ndritshme: Ky serum ultra i lehtë dhe ultra hidratues zbulon një ten më të tonifikuar, pamje rrezatuese, duke luftuar pamjen e njollave të errëta, njollave të diellit dhe shenjat e moshës.

Brand ESTEE LAUDER
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum