Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
25.50 €

keyword.

50 ML 140 PORCELAIN

Sasia

Apliko

Formuluar me ekstrakte të fuqishme frutash, kremi ynë hidratues i fytyrës është bërë me lëkurë të lumtur, dhe pa shkëlqim në mendje. Kjo është arsyeja pse ne kemi shtuar ujë ushqyes organik të arrës së kokosit dhe pastruesin e Alpenrose në kompleksin tonë të ri të shëndetshëm të lëkurës [Brenda & Jashtë]

Brand CLARINS
Ngjyra 140 PORCELAIN
Fytyra N/A
Forum