Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
37.60 €

keyword.

055

Sasia

Apliko

Ky hidratues i fytyrës së krijuar nga dermatolog, siguron deri në tetë orë hidratim, rrëshqet lehtë dhe përthithet shpejtë nga lëkura. Ndihmon në mbështetjen e barrierës së lagështisë së lëkurës, kështu që më shumë lagështi të mbetet brenda sepse lëkura që mban lagështi ka një shkëlqim rinor.

Brand CLINIQUE
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum