Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
33.10 €

keyword.

15 ML 055

Sasia

Apliko

Një krem freskues për sy që menjëherë ndihmon në shkëlqimin, zvogëlimin e dukshëm të pamjes së qarqeve të errëta dhe shfaqjen e një pamje të kthjellët.Formuluar me Panax Ginseng & Caffeine nga Kafja, kjo kremë energjike për sytë menjëherë ndriçon dhe ndihmon në rivendosjen e shkëlqimit të syve të lodhur.

Brand ORIGINS
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum