Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
19.80 € 39.60 €

Ngjyra

13
04
06
08
09
12
15
14
43
45
46
48
79
80
81
82
83
85
87
86
88
89
90
84
16
124
127
131
130

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Një buzëkuq me mbulesë mesatare që siguron ngjyrë të lezetshme dhe shkëlqim të ndritshëm ndërsa zbut buzët.E bërë me 60% vaj, struktura thellësisht hidratuese shkrihet menjëherë në buzë duke ofruar një ngjyrë, hidratim të menjëhershëm dhe rehati gjatë gjithë ditës. Pas 4 javësh, buzët duken të shëndetshme dhe më të ushqyera. 6 vajra për 6 përfitime: hidratim, shkëlqim i lartë, rehati, ultra-shkrirje, shkëlqim dhe butësi. Me aromën e mangos, këto buzëkuqa janë të mirë edhe për ti ngrënë.

Brand YVES SAINT LAURENT
Ngjyra 14
Fytyra N/A
Forum