Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
21.70 €

Ngjyra

02 IVORY

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Pastrues i trupit për shkrirjen e tensionit që lë çdo pëllëmbë të lëkurës të butë, të pastër dhe të kondicionuar bukur. E formuluar me esenca aromatike të borzilokut, Kamomilit dhe Portokallit të hidhur, kjo formulë qetësuese aktivizohet me nxehtësinë e ujit të ngrohtë për të dhënë një ndjesi totale të mirëqenies në lëkurë dhe shqisa. Qetëson muskujt e lodhur pas një dite stresuese me një përzierje relaksuese të ekstrakteve të Linden dhe Valerian. Shkumëzimi i mëndafshtë është mjaft i butë për lëkurën më të ndjeshme.

Brand CLARINS
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Group Id A-023140
Forum