Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
21.70 €

Ngjyra

02 IVORY

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Pastrues trupi gjallërues që lë çdo pëllëmbë të lëkurës të butë, të pastër dhe të kondicionuar bukur. E formuluar me esenca aromatike të Rozmarinës, mente dhe Geraniumit të pastër, kjo formulë energjike aktivizohet me nxehtësinë e ujit të ngrohtë për të rigjallëruar lëkurën dhe shqisat. Ekstrakte bimore natyrore pastrojnë dhe rafinojnë. Shkumëzimi i mëndafshtë është mjaft i butë për lëkurën më të ndjeshme.

Brand CLARINS
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Group Id A-023141
Forum