Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
43.00 €

Ngjyra

02 IVORY

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Balsam hidratues për trupin që hidraton intensivisht për ta lënë lëkurën të butë dhe të lëmuar. Formuluar me ekstrakte natyrore bimore të Aloe Vera, gjalpë Shea dhe vajra thelbësorë, ky balsam freskues ushqen menjëherë dhe qetëson thatësinë. Gjallëron shqisat me esenca aromatike të barbarozës, nenexhikut dhe rozmarinës. Formula jo e yndyrshme absorbohet shpejt, kështu që nuk ka kohë pritje para se të visheni.

Brand CLARINS
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Group Id A-023142
Forum