Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
183.20 €

keyword.

30 ML 103N
60 ML 103N

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Kjo kremë ultra e butë rigjeneron thellësisht për një shkëlqim të bukur. Lëkura duket natyrshëm e gjallë, e rikthyer në qendrën e saj me pamjen më të shëndetshme. Miracle Broth ™ - eliksiri legjendar shërues që rrjedh nëpër të gjithë linjën e La Mer - infuzon lëkurën me energji ripërtëritëse me burim deti. Ideale për lëkurë të kombinuar / të thatë.

Brand LA MER
Ngjyra 103N
Fytyra N/A
Group Id A-024336
Forum