Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
57.90 €

Ngjyra

100
505
772
846
888
964
999

Sasia

Apliko

“Rouge Dior është buzëkuqi Dior me ngjyra couture. Kujdesi i vërtetë i buzëve me lule, është i pasuruar me ekstrakte të luleve të bozhures së kuqe dhe shegës me origjinë natyrale.Më moderne dhe luksoze se kurrë, buzëkuqi i ri Rouge Dior është zbukuruar me një grup të ri të firmës që përmban inicialet e CD-së.

Brand DIOR
Ngjyra 100
Fytyra N/A
Group Id A-024732
Forum