Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
30.80 €

Ngjyra

01
02

Sasia

Apliko

Kjo gamë e gjithanshme përfshin një furçë me kënd të dyfishtë për të pastruar vetullat në vend, dy pluhura vetullash për të theksuar sytë tuaj dhe për t'i bërë ata të dallohen. Në dispozicion në bjonde dhe kafe.

Brand CLARINS
Ngjyra 01
Fytyra N/A
Forum