Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
18.60 €

Ngjyra

03 BLUE
04 PLUM
05 GREEN
06 GREY
02 BROWN

Sasia

Apliko

Një Eyeliner Gel që ndihmon në përcaktimin e syve në përsosmëriFormulë e veshur gjatë, rezistente ndaj lëvizjeve, kundër transferimit dhe kundër ujit

Brand CLARINS
Ngjyra 03 BLUE
Fytyra N/A
Group Id A-025622
Forum