Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
136.00 €

keyword.

200 ML NUDE MODEL

Sasia

Apliko

Ky emulsion qumështi pastron dhe zbut, duke e lënë lëkurën të pastrohet në mënyrë delikate. Mjaft i butë për të hequr grimin e syve, ky pastrues i sjell lëkurës një ndjenjë qetësie dhe pastërtie ushqyese.

Brand LA MER
Ngjyra NUDE MODEL
Fytyra N/A
Group Id A-025990
Forum