Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
45.00 €

Ngjyra

250 ML SABLE

Sasia

Apliko

Locioni Juliette Has A Gun Not A Body ka aromën klasike të Not a Parfume. Kjo aromë është bërë nga vetëm një aromë, e quajtur Cetalox dhe arti i krijuar me kujdes për të balancuar atë me një mbajtës të bërë mirë. Në këtë rast, locioni është krijuar mirë në një përzierje glicerine, triglicerid kapriku dhe gjalpë shea, në mënyrë që lëkura juaj të ndihet e hidratuar, e mbrojtur dhe me erë luksi.

Brand JULIETTE HAS A GUN
Ngjyra SABLE
Fytyra N/A
Group Id A-026779
Forum