Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
259.40 €

keyword.

50 ML

Sasia

Apliko

La Mer The Lifting and Forming maska e fytyrës ka një efekt të thellë në lëkurë, duke i dhënë asaj një pamje të përcaktuar dhe të tendosur.

Brand LA MER
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-027080
Forum