Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
87.80 €

Madhësia

NUDE MODEL

Sasia

Apliko

Një trazirë ekscentrike e mbyllur në një përbërje spektakolare. I gjithë stili i maison në një eau de parfum për meshkuj që tërheq dhe josh që në përshtypjen e parë. Seti përmban: Gucci Guilty 50 ml + Xhel dushi Guilty 50 ml.

Brand GUCCI
Ngjyra NUDE MODEL
Fytyra N/A
Group Id A-028668
Forum