Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
18.20 €

Madhësia

50 ML

Sasia

Apliko

Zbuloni Mon Bourjois La Formidable eau de parfum për femra, një aromë me diell dhe elegante chypre.Krijuar për banorët e bollshëm të qytetit, zemra e të cilit është pariziane, kjo aromë moderne chypre zbulon aspekte të buta dhe të ndezura. Notat e sipërme agrume të bergamotit i lënë vendin një zemre me diell me nota rrezatuese dhe lulesh. Një bazë e pasur dhe e fuqishme e notave patchouli i shton thellësi dhe intensitet këtij eau de parfumi femëror të përjetshëm dhe me vendosmëri.

Brand BOURJOIS
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-029354
Forum