Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
18.20 €

Madhësia

50 ML

Sasia

Apliko

Kjo përbërje rrezatuese dhe e freskët është mishërimi nuhatës i anës ëndërrimtare dhe femërore të gruas Bourjois. Kokrrat e piperit rozë në notat e sipërme hapen në një zemër rrezatuese të notave të shkëlqyera të jaseminit dhe trëndafilit, të balancuara nga notat e dardhës me lëng.

Brand BOURJOIS
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-029657
Forum