Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
18.90 €

Ngjyra

N/A

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Locion me aromë të mrekullueshme nga Victoria Secret. I jep hidratim lëkurës së thatë. Përmbajtje të kaktusit rozë dhe nektarit të pjeshkës.

Brand VICTORIA'S SECRET
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Group Id A-029895
Forum