Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
40.60 €

keyword.

SABLE

Sasia

Apliko

Ky xhel i freskët me shkumë, me shumë veprim është i mbushur lehtë me rruaza delikate eksfoluese. Largon në mënyrë efektive papastërtitë dhe skuqjet pa tharje, duke e lënë lëkurën të lëmuar, të rafinuar dhe të rehatshme. Zhbllokon poret. Ndihmon në kontrollin e vajit të tepërt.

Brand ESTEE LAUDER
Ngjyra SABLE
Fytyra N/A
Group Id A-003702
Forum