Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
249.20 €

keyword.

350 BISQUE

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Ky serum ultra-luksoz, ultra-i fuqishëm ndihmon në ngritjen, forcimin dhe përsosjen e pamjes së lëkurës tuaj si kurrë më parë - duke dhënë deri në 5 herë nivelet e përbërësve potencialë të ngritjes, shtrëngimit dhe riparimit që gjenden në krem.Menjëherë ndjehuni më të ngritur dhe më të tonifikuar. Me përdorim të vazhdueshëm, ndihmon në ripërcaktimin e kontureve të lëkurës për një pamje dukshëm më të përsosur.

Brand ESTEE LAUDER
Ngjyra 350 BISQUE
Fytyra N/A
Group Id A-004026
Forum