Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
10.00 € 13.80 €

Ngjyra

53
52
51

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Fondatina me mbulim të lehtë , me nje shkelqim natyral që zgjat deri në 16 orë, Largoni lodhjen me përfundim natyral, që meritoni falë serumit të shëndetshëm të përzierjes. Ky fondatine me një veprim serumi përmirëson bukurinë e lëkurës dita ditës dhe jep terapi me fruta të pasura me vitamina (litchi, shegë, goji) për të ringjallur menjëherë pamjen tuaj dhe për të rritur shkëlqimin e fytyres deri në 16 orë.

Brand BOURJOIS
Ngjyra 53
Fytyra N/A
Group Id A-004194
Forum