Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
13.80 €

Ngjyra

17
N/A
N/A
N/A

Sasia

Apliko

Foundation Pudera që siguron përfundim natyral, me shkelqim që zgjat deri në 16 orë, me përzierje të vitaminës C që jep efekt anti-lodhje, vitaminë E që kryen veprim anti-oksidues, dhe vitaminë B5 që tonifikon lëkurën. Përmban derivatin e acidit hialuronik që siguron hidratim 24-orësh. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht lëkurën e thatë.

Brand BOURJOIS
Ngjyra 17
Fytyra N/A
Forum