Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
10.00 € 14.30 €

Ngjyra

03
04
06
55
02
08
01

Sasia

Apliko

Pudra me përfundim natyral, pa shkelqim Mat, që zgjat deri në 24 orë,

Brand BOURJOIS
Ngjyra 03
Fytyra N/A
Group Id A-004455
Forum