Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
58.17 € 83.10 €

Madhësia

100ML 055
30ML 055
50ML 055

Sasia

Apliko

Deep Euphoria for Women Eau de Parfum përfaqëson një interpretim më të pasur të aromës klasike Euphoria. Joshëse, e gjallë dhe thellësisht provokuese.

Brand CALVIN KLEIN
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum