Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
39.90 € 72.30 €

Madhësia

50ML NUDE MODEL

Sasia

Apliko

Lacoste Pour Homme është një aromë e freskët me një avantazh të sofistikuar. Një aromë e ekuilibruar në mënyrë elegante për një njeri më të pjekur dhe të rafinuar.

Brand LACOSTE
Ngjyra NUDE MODEL
Fytyra N/A
Group Id A-001154
Forum