Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 25.00 euro transporti falas
  • 0
50.10 €

keyword.

50 ML NUDE MODEL

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Kjo kremë e butë, ushqyese e fytyrës shuan lëkurën shumë të thatë, duke e mbrojtur atë nga efektet dehidratuese që e lënë lëkurën të duket e thatë dhe e ndikuar nga : ndryshimet e papritura të temperaturës, ndotësit e brendshëm dhe të jashtëm dhe stresi mjedisor. Fletët organike janë një ekstrakt bimor i shijshëm super qetësues — rigjallëron hidratimin natyral të lëkurës për të ruajtur lagështinë në çdo mjedis.

Brand CLARINS
Ngjyra NUDE MODEL
Fytyra N/A
Group Id A-011554
Forum