Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
80.20 € 75.40 €

Madhësia

30ML 02 IVORY
50ML 02 IVORY
75ML 02 IVORY

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

La Vie est Belle është një deklaratë universale për bukurinë e jetës. Një aromë unike e parfumit me nuhatje të krijuar nga tre prej parfumierëve kryesorë të Francës, La Vie est Belle prezanton një gjuhë të re olfaktive me përbërës të çmuar.

Brand LANCOME
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Group Id A-001191
Forum