Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
36.60 €

keyword.

055

Sasia

Apliko

Një esencë freskuese në formë xhel-të lëngshme që rikthen dhe hidraton lëkurën duke përdorur kërpudha pelte të bardhë që ngopet në ujë për një fund të shëndoshë dhe të lagësht.

Brand SHISEIDO
Ngjyra 055
Fytyra N/A
Forum