Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 37.90 euro transporti falas
  • 0
41.80 €

keyword.

N/A

Sasia

Apliko

Diorshow Black Out rikrijon efektin magjepsës të në një ngjyrë për qerpikë për vëllim ekstrem me një fund të ngjashëm me qymyr. Përmban kompleksin Black Fix - një përzierje e pigmenteve të zeza të ngopura thellë - formula e cila riprodhon intensitetin, ndërsa një derivat arab i çamçakëzit i jep maskarës fuqinë e saj të pabesueshme të qëndrimit.

Brand DIOR
Ngjyra N/A
Fytyra N/A
Forum