Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
72.31 € 103.30 €

Madhësia

75 ML 02 IVORY

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

Paradiso Azzurro nga Roberto Cavalli i konsideruar si aromë elegante orientale, do të jetë mënyra për t'ju bërë të ndjeheni e freskët, optimiste dhe tërheqëse në të njëjtën kohë.

Brand ROBERTO CAVALLI
Ngjyra 02 IVORY
Fytyra N/A
Forum