Paguani me kesh dhe me kartelë deri në 6 këste Për porosi me vlerë mbi 30.00 euro transporti falas
  • 0
117.40 €

keyword.

SABLE

Sasia

Më njofto kur produkti ka stok

Apliko

I lehtë në teksturë, ky hidratues ushqyes, pa vaj, me shumë veprime me SPF 15 me spektër të gjerë, ndihmon në zhbllokimin e potencialit rinor të lëkurës tuaj. Shihni lëkurën tuaj të rikthehet me një kërcim të ri dhe vitalitet rrezatues.

Brand ESTEE LAUDER
Ngjyra SABLE
Fytyra N/A
Group Id A-017532
Forum